Sześć nowych dramatów od ABC (2015)

Weronika22 maja, 2020

American Broadcasting Company wypuściło 6 nowych dramatów, tj. Stumptown, Emergence, The Baker and the Beauty, Reef Break, Grand Hotel oraz The Rookie.

Stumptown – adaptacja powieści graficznej

Dramat kryminalny Stumptown jest oparty na podstawie powieści autorstwa Grega Rucki, Matthew Southwortha i Justina Greenwooda. Premierowe odcinki można obejrzeć na kanale Fox od 3 lutego 2020 roku. Fabuła serialu dotyczy byłej weteranki Dex Parios, która ma ogromne długi hazardowe. Bohaterka pracuje jako prywatny detektyw.

Emergence – zagadka odnalezionej dziewczyny

Twórcami serialu dramatycznego Emergence są Michele Fazekasn i Tara Butters. Serial opowiada o szefowej policji Jo Evans w Peconic Bay na Long Island. W pobliżu wypadku samolotowego odnajduje dziecko, które nie wie, kim jest oraz co się stało.

The Baker and the Beauty

Fabuła amerykańskiego serialu The Baker and the Beauty skupia się na losach Daniela Garcia, który pracuje w rodzinnej piekarni. Na co dzień jest posłusznym synem. Jednak pewnej nocy wszystko się zmienia, gdyż spotyka popularną gwiazdę Noę Hamilton w Miami.

Reef Break

Pomysłodawcą serialu Reef Break jest Ken Sanzel. Fabuła dramatu dotyczy surferki – Cat Chambers, w której rolę wciela się Poppy Montgomery. Cat pomaga w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych na wyspie Reef Island.

Grand Hotel – adaptacja hiszpańskiego serialu Zagadka hotelu Grand

Fabuła serialu Grand Hotel skupia się na losach rodziny Mendoz oraz pracownikach hotelu, który znajduje się w Miami Beach. Jak się okazuje, hotel skrywa wiele tajemnic, a pracownikom trudno jest pogodzić obowiązki służbowe ze sprawami prywatnymi.

The Rookie

Twórcą serialu The Rookie jest Alexi Hawley. Johna Nolana, który jest czterdziestoletnim budowlańcem, znajduje się na życiowym zakręcie. Przeżycie napadu na bank bardzo go zmienia. Decyduje się wstąpić do akademii policyjnej. Po kilku miesiącach rozpoczyna służbę w komisariacie w Los Angeles, gdzie szybko awansuje na starszego rekrutera policji.

Więcej filmów dramatycznych znajdziesz m.in na: https://multifilmy.pl/gatunek/dramat/

Categories
Udostępnienia0