Ten film obejrzało 16 225 osoby. Wyszukaj film teraz.

Z archiwum X (odcinki i sezony)

Z archiwum X (odcinki i sezony)

Twoja ocena: 0
9.3 3 głosy

Creator

Creator

Obsada

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć odcinki Z archiwum X online?

Amerykański serial telewizyjny Z archiwum X online to 11 sezonów, których producentem i pomysłodawcą jest Chris Carter. Serial ten to połączenie kilku gatunków: sensacji, thrillera, horroru i fantastyki naukowej. Film Z archiwum X opowiada o nietypowej parze agentów FBI. Archiwum X prowadzą Fox Mulder, w którego rolę wciela się David Duchovny, i agentka Dana Scully (Gillian Anderson – znana także z seriali: “Upadek” i “Sex Education (https://multifilmy.pl/seriale/sex-education/)”.

Badają oni wszystkie sprawy, których nie można wyjaśnić na drodze konwencjonalnego rozumowania. Fox Mulder uważa, że jego siostra została porwana przez obcych, a praca pozwoli mu rozwiązać z tym związaną zagadkę. Wierzy on bowiem w istnienie istot pozaziemskich oraz dziwne zjawiska, które nie można wytłumaczyć. Dana Scully nie wierzy w zjawiska paranormalne, gdyż jest naukowcem. Jednak współpracując z Mulderem, zaczyna zmieniać nastawienie do badanych spraw. Z biegiem czasu do pary agentów dołączają dwie nowe osoby tj. John Doggett i Monica Reye, którzy tworzą zgranych pracowników z Archiwum X.

Film Z archiwum X CDA 2016 – sezon 10

Premiera 10 sezonu Z archiwum X cda złożonego z 6 odcinków, odbyła się na początku 2016 roku na kanale FOX. Fox Mulder i Dana Scully po rozpadzie ich związku razem pracują na rzecz dziennikarza śledczego, który wpada na trop globalnego spisku. Następnie para agentów podczas badania samobójczej śmierci naukowca trafia na sprawę eksperymentów genetycznych, które są przeprowadzane na dzieciach. W tym sezonie Z archiwum X cda nie zabraknie intrygujących zagadek i zaskakujących odkryć.

Z archiwum X online 2018 – sezon 11

Na początku 2018 odbyła się premiera 11 sezonu filmu Z archiwum X na kanale FOX. Pierwszy epizod rozpoczyna się w momencie zakończenia sezonu 10. Główny wątek serialu to syn Muldera i Scully – William, którego z ogromnym zaangażowaniem starają się odnaleźć. W tej serii stawką będzie przyszłość naszego świata, a para agentów będzie coraz bliżej odkrycia prawdy.

Odcinki i sezony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Z archiwum X online można obejrzeć na wielu platformach filmowych. Informujemy, że dostępne są już najnowsze seriale online , które wzbudzają duże zianteresowanie.

Udostępnienia2

Mogą Ci się spodobać

Colony