Ten film obejrzało 12 931 osoby. Wyszukaj film teraz.

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Sep. 24, 2017
Twoja ocena: 0
6.3 3 głosy

Creator

Obsada

Sonequa Martin-Green isMichael Burnham
Michael Burnham
Anson Mount isChristopher Pike
Christopher Pike
Anthony Rapp isPaul Stamets
Paul Stamets
Mary Wiseman isSylvia Tilly
Sylvia Tilly

Video trailer

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Star Trek: Discovery Online?

Star Trek: Discovery to amerykański serial Sci-Fi, którego fabuła toczy się w latach 50. XXIII wieku na statku U.S.S. Discovery. Jego oryginalna seria będąca pierwszym serialem telewizyjnym to Star Trek, którego akcja rozgrywa się dziesięć lat później. Seria liczyła aż 80 odcinków ukazujących wydarzenia na legendarnym statku kosmicznym, który badał odległe galaktyki w poszukiwaniu istot.

Serial Star Trek: Discovery prezentuje odkrywców ze statku U.S.S. Discovery, którzy docierają w nieznane miejsca. Potężne imperium Klingonów chce przerwać ich misje. Dwa sezony Star Trek online zawierających wiele zwrotów akcji, można obejrzeć na Netflix.

Cały film Star Trek: Discovery online – sezon 1

Pierwszy sezon serialu Star Trek: Discovery cda zawierający 15 odcinków ukazał się 24 września 2017 roku. Akcja serialu rozpoczyna się od dotarcia załogi statku kosmicznego U.S.S. Shenzhou na krańce znanego układu gwiezdnego. Tam też napotykają artefakt, który należy do Klingonów, czyli wrogiej rasy. Federacja wita ich przyjaźnie, pomimo iż są oni kojarzeni z zamiłowaniem do wojny. Jednak mimo wszystko rozpoczyna się wojna między Federacją a Imperium Klingońskim.

Dwa główne wątki 1. sezonu filmu Star Trek to konflikt z Klingonami oraz statek U.S.S. Discovery. Statek określany jest jako broń, która jest wykorzystywana w celu realizacji misji. Kapitanem Discovery jest Gabriel Lorca, którego gra Jason Isaacs, natomiast w porucznika Saru wciela się Doug Jones, który grał w takich filmach jak np. “Labirynt Fortuna” czy “Kształt wody”. W serialu nie zabraknie także przemian bohaterów m.in. pierwszej oficer, która nie ma w sobie emocji, gdyż została wychowana jak Wolkanie.

Film Star Trek: Discovery – sezon 2

Sezon drugi serialu Star Trek: Discovery to 14 odcinków zawierających wiele ekscytujących przygód odkrywców. Tym razem załogę U.S.S. Discovery zaniepokoiło siedem tajemniczych sygnałów, które zamierzają zbadać. Podczas nowej misji dowodzenie nad statkiem w trybie alarmowym przejmuje Kapitan Christopher Pike z U.S.S. Enterprise, odgrywając kluczową rolę w filmie. W jego postać wcielił się Anson Mount – znany także z serialu „Hell on Wheels”. Na asteroidzie wykonanej z materii niebarionowej Gwiezdna Flota odkryje wrak U.S.S. Hiawatha, który zaginął podczas wojny. Tam też znajdzie inżyniera Jet Reno.

Film Star Trek: Discovery sezon 2 to wiele dylematów, rozterek i trudnych oraz ryzykownych decyzji przeciwstawiających się kodeksowi moralnemu. Jednak to, co kieruje odkrywców to działanie w imię większego dobra.

Warto zaznaczyć, że już wkrótce producenci serialu mogą nas zaskoczyć 3 sezonem serialu Star Trek: Discovery.

Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
Oryginalny tytuł Star Trek: Discovery
Ocena TMDb 6.9 713 głosy
First air date Sep. 24, 2017
Last air date Apr. 18, 2019
Seasons 3
Odcinki 29
Average Duration 60 minutes
Udostępnienia3

Mogą Ci się spodobać

The Frankenstein Chronicles
Czarownice z East Endu (Witches of East End)
Lucyfer
Fear the Walking Dead
Helix
Constantine