Ten film obejrzało 14 811 osoby. Wyszukaj film teraz.

Hannibal

Hannibal

Apr. 04, 2013
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Season 1 Apr. 04, 2013
10
2Season 2 Feb. 28, 2014
3Season 3 Jun. 04, 2015
10

Creator

Obsada

Mads Mikkelsen isHannibal Lecter
Hannibal Lecter
Hugh Dancy isWill Graham
Will Graham
Laurence Fishburne isJack Crawford
Jack Crawford
Gillian Anderson isDr. Bedelia Du Maurier
Dr. Bedelia Du Maurier
Fortunato Cerlino isIsp. Rinaldo Pazzi
Isp. Rinaldo Pazzi

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały serial Hannibal Online?

Serial Hannibal Netflix jest produkcją amerykańskiej telewizji NBC. Zadebiutował na światowych ekranach 4 kwietnia 2013 roku. W Polsce natomiast miał swoją premierę 6 dni później, czyli 10 kwietnia 2013 roku. Doczekał się trzech sezonów. Każdy z nich liczy po trzynaście odcinków.

film HannibalW sezonie pierwszym przedstawione zostają najważniejsze wątki oraz główne postaci, grające w serialu Hannibal cda. To przede wszystkim funkcjonariusze FBI, zajmujący się nietypowymi zbrodniami i tropiący przerażających, choć genialnych seryjnych morderców. Czołowym bohaterem serii jest Will Graham. Jako konsultant pomaga FBI w nakreślaniu profili psychologicznych przestępców oraz motywów, które nimi kierują. Robi to jednak w dość nietypowy sposób, gdyż tak mocno wczuwa się w mordercę, że potrafi wejść w jego umysł i nawet stać się nim przez chwilę. Jego przełożonym jest Jack Crawford. To agent FBI i zarazem szef Wydziału Nauk Behawioralnych. Pomimo postępujących problemów psychicznych Willa, nieustannie angażuje go w kolejne przypadki brutalnych morderstw.

O czym opowiada film Hannibal cda?

oglądaj Hannibal onlineJednak największą atrakcją serialu Hannibal Online jest dr Hannibal Lecter. To psychiatra, zajmujący się niegdyś chirurgią. Na jedną z jego osobliwych terapii zostaje skierowany właśnie Graham. Lekarz na w zwyczaju pogrywać sobie ze swoimi pacjentami, manipulować nimi, a nawet sugerować popełnienie przestępstwa. Jednak już w pierwszych odcinkach widz ma okazję poznać jego jeszcze mroczniejsze skłonności. Okazuje się, że Lecter jest przebiegłym seryjnym mordercą kanibalem. Traktuje swoje ofiary niczym trofea i przyrządza z nich wykwintne dania. Jego błyskotliwość, spryt, wysoka kultura osobista oraz szeroka wiedza psychologiczna sprawiają, że przez bardzo długi czas pozostaje nieuchwytny. Co więcej, nikt nawet nie ma wobec jego uczciwości najmniejszego cienia wątpliwości. Z każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką(w zasadzie tak samo jak bohater z serialu Backstrom), dzięki dokładnie skonstruowanym kłamstwom.

Genialny morderca Hannibal Netflix – kanibal

Hannibal na netflixSerial Hannibal online prezentuje intrygujące przypadki zbrodni, często popełnianych jako pewien rodzaj rytuału. Fabuła tworzy spójną i logiczną całość. Każdemu odcinkowi towarzyszy uczucie niepokoju i grozy. Poza tym widz może docenić wysokie walory estetyczne scen, w których dr Lecter imponuje swoim ogromnym kunsztem kulinarnym. Morderstwa budzą przerażenie, a nawet obrzydzenie. Jednak za każdym z nich kryje się pewna logika, bez względu na to, jak odrażająca ona jest. Z każdym kolejnym śledztwem Will coraz mocniej i boleśniej doświadcza psychozy i obłędu. Nie jest świadomy otaczającej go rzeczywistości. Nie pomagają mu również sprytne manipulacje Hannibala. Oskarżając psychiatrę o bycie autorem serii morderstw, Graham ostatecznie zostaje uznany za niepoczytalnego.

Obsadę serialu Hannibal cda tworzą: Hugh Dancy, Mads Mikkelsen. Laurence Fishburne oraz Caroline Dhavernas.

Hannibal serial online

Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Hannibal
Oryginalny tytuł Hannibal
Ocena TMDb 8.1 1,044 głosy
First air date Apr. 04, 2013
Last air date Aug. 27, 2015
Seasons 3
Odcinki 39
Average Duration 43 minutes
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Stalker
The Following
Blindspot: Mapa zbrodni
Ray Donovan
Billions
The Frankenstein Chronicles
Czarna lista
Chirurdzy
Mr. Robot
Constantine
Fear the Walking Dead
Gotham