Ten film obejrzało 12 300 osoby. Wyszukaj film teraz.

Gotham

Gotham

Sep. 22, 2014
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Season 1 Sep. 22, 2014
2Season 2 Sep. 21, 2015
3Season 3 Sep. 19, 2016
4Season 4 Sep. 21, 2017
5Season 5 Jan. 03, 2019

Creator

Obsada

Ben McKenzie isJames
James "Jim" Gordon
Donal Logue isHarvey Bullock
Harvey Bullock
David Mazouz isBruce Wayne / 514A / Batman
Bruce Wayne / 514A / Batman
Sean Pertwee isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Robin Lord Taylor isOswald Cobblepot / The Penguin
Oswald Cobblepot / The Penguin
Erin Richards isBarbara Kean
Barbara Kean
Camren Bicondova isSelina Kyle / Cat
Selina Kyle / Cat
Cory Michael Smith isEdward
Edward "Ed" Nygma / The Riddler

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały serial Gotham Online?

Serial Gotham to amerykańska produkcja wyreżyserowana przez Bruno Hellera, emitowana od 22 września 2014 roku przez stację telewizyjną FOX. Czołowi jego bohaterowie to znane, komiksowe postacie ze świata DC Comics, m.in. młody Bruce Wayne, czyli przyszły Batman, a także James Gordon.

gotham serialProducentem serialu Gotham cda jest Warner Bros. TV. Na polskich ekranach zadebiutował 8 października 2014 roku i z miejsca zdobył szerokie grono fanów. Z zapartym tchem śledzą niebezpieczne przygody mieszkańców tego mrocznego miasta.

Zobacz Gotham City

Akcja serialu Gotham Online rozgrywa się w największej światowej metropolii Gotham City. Każdego dnia dochodzi tutaj do serii przestępstw, za które zwykle odpowiedzialne są rywalizujące ze sobą gangi. James Gordon nieustannie walczy z szerzącym się w mieście bezprawiem i wieloma bardzo groźnymi przestępcami. Na jego drodze stają: Pingwin, Joker, Kobieta-Kot, Strach na Wróble, Człowiek Zagadka, Dwie Twarze, a także Trujący Bluszcz.

Odwieczna walka dobra ze złem w serialu Gotham Lektor PL

oglądaj gotham onlineCały serial Gotham Lektor PL opowiada losy początkującego, ambitnego detektywa Jamesa Gordona, który zatrudnia się jako funkcjonariusz policji Gotham City. Jest zaręczony z Barbarą Kean. Jego głównym celem jest przywrócenie w mieście porządku prawnego. Jedną z najtrudniejszych spraw, z jaką musi się zmierzyć Gordon oraz jego zuchwały, zawodowy partner Harvey Bullock jest zabójstwo zamożnego małżeństwa Wayne’ów. Na oczach ich syna Bruce’a zostają z zimną krwi zamordowani przez zamaskowanego sprawcę. Na miejscu zbrodni detektyw poznaje chłopca, obiecując mu schwytanie mordercy jego rodziców.

Zabójstwo milionerów poruszyło całą społeczność miasta. Dwunastoletni Bruce pozostaje pod opieką swojego wiernego lokaja Alfreda. Zaś James Gordon, chcąc za wszelką cenę schwytać mordercę, posuwa się do ryzykownych metod. Działając na granicy prawa, nawiązuje ryzykowną znajomość z Fish, przywódczynią jednego z gangów, siejącego postrach w Gotham. W kolejnych latach Bruce, jako dorastający chłopak, rozpoczyna przygotowania do zemsty. Bezskuteczne śledztwo skłania go do samodzielnego odnalezienia mordercy rodziców, a także wymierzenia mu sprawiedliwości.

James Gordon jako nieustępliwy stróż prawa w serialu Gotham cda

gotham cdaJames Gordon nawiązuje znajomość z Seliną Kyle, która wkrótce stanie się Kobietą-Kot, a także z Pingwinem, czyli niezwykle przebiegłym Oswaldem Cobblepotem. Detektyw przenika do gangsterskiego świata, poznając tam wielu superzłoczyńców. Posiadają oni ukryte moce, jak również destrukcyjne zdolności. W mieście Gotham rządzonym przez bezwzględne i wpływowe mafie, Gordon bezskutecznie pragnie przywrócić praworządność. Poza tym odkrywa, że wielu z jego współtowarzyszy chroni to przestępcze środowisko, dając im pełne przyzwolenie na szerzenie bezprawia.

W serialu Gotham Online wystąpili: Ben McKenzie (James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Erin Richards (Barbara Kean), Zabryna Guevara (Sarah Essen), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), David Mazouz (Bruce Wayne), a takżde Jada Pinkett Smith (Fish Moone).

Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Gotham
Oryginalny tytuł Gotham
Ocena TMDb 7.4 1,833 głosy
First air date Sep. 22, 2014
Last air date Apr. 25, 2019
Seasons 5
Odcinki 100
Average Duration 43 minutes
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Helix
Ray Donovan
Masters of Sex
Mr. Robot
Backstrom
Fear the Walking Dead
Czarownice z East Endu (Witches of East End)
The Following
Colony
Battle Creek (oglądaj online)
Serial Gracze
State of Affairs