Ten film obejrzało 15 178 osoby. Wyszukaj film teraz.

Lucyfer

Lucyfer

Jan. 25, 2016
Twoja ocena: 0
7.8 4 głosy

Creator

Obsada

Tom Ellis isLucifer Morningstar
Lucifer Morningstar
Lauren German isChloe Decker
Chloe Decker
Kevin Alejandro isDaniel
Daniel "Dan" Espinoza
D.B. Woodside isAmenadiel
Amenadiel
Lesley-Ann Brandt isMazikeen
Mazikeen "Maze"
Aimee Garcia isElla Lopez
Ella Lopez
Scarlett Estevez isBeatrice
Beatrice "Trixie" Espinoza
Rachael Harris isLinda Martin
Linda Martin

Video trailer

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Lucyfer online?

Lucyfer to kryminalny serial z elementami urban fantasy. Producentami amerykańskiego serialu są Jerry Bruckheimer Television, Vertigo, a także Warner Bros. Warto podkreślić, że Lucyfer to adaptacja komiksu autorstwa Neila Gaimana i Sama Kietha. Pierwsze trzy sezony serialu były emitowane na w sieci telewizyjnej Fox, natomiast prawo do kolejnych serii przejął Netflix. W związku z tym Lucyfer stał się jednym z seriali oryginalnych platformy Netflix.

Fabuła serialu Lucyfer online skupia się na tytułowym bohaterze, który jest jednym z synów Boga, a dokładniej upadłym aniołem i władcą piekła. Główną rolę zagrał Tom Ellis, dobrze znany także z innych seriali jak np. “Wirus” oraz “Rush”. Po pewnym czasie Lucyfer Morningstar decyduje się porzucić funkcję Władcy Piekieł, dlatego że jest nieszczęśliwy i znudzony wiecznym istnieniem. Tak też przeniesie się do Los Angeles, gdzie otworzy luksusowy klub nocny. Jego postać to atrakcyjny mężczyzna po trzydziestce, który ukrywa swoją nadprzyrodzoną moc. Podczas strzelaniny pod klubem, gdzie ginie jego przyjaciółka, poznaje policyjną detektyw Chloe Decker. Okazuje się, że Chloe i Lucyfera dzieli bardzo wiele, m.in. to, że policjantka nie wierzy w dotychczasowy światopogląd – diabła. W serialu Lucyfer fili tytułowy bohater z czasem zaczyna zmieniać swoją opinię o ludzkości. Ponadto zdecyduje się pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Lucyfer sezon 4

Sezon 4 serialu Lucyfer fili to dziesięć ekscytujących odcinków. W tej serii Chloe będzie próbowała pogodzić się z ponurymi wiadomościami przekazanymi od Lucyfera. Natomiast Ojciec Kinley zrealizuje swój plan, aby nie dopuścić do wypełnienia proroctwa. Lucyfer będzie zmagał się z kryzysem tożsamości, szukając równowagi między starym diabłem a obecną tożsamością. Zakończenie serialu Lucyfer sezon 4 będzie bardzo emocjonujące i z pewnością zapadnie na długo w pamięci widzów.

Lucyfer sezon 5 – kiedy premiera?

Zdjęcia do serialu Lucyfer sezon 5 zostały wstrzymane w związku z koronawirusem. Jednak do zakończenia prac nad tą serią został do nakręcenia jeden odcinek finałowy. W związku z tym można przypuszczać, że jesienią 2020 roku będziemy mogli śledzić dalsze losy bohaterów. Mimo to nie jest znana dokładna data premiery serialu Lucyfer online.

Lucyfer – serial online dostępny na platformie Netflix?

Jak wcześniej wspominaliśmy Lucyfer to oryginalny serial platformy Netflix. Zatem można obejrzeć wszystkie jego sezony na tej platformie. Oprócz serialu Lucyfer online dostępne są także inne filmy online, takie jak “Venom”, “Siły kosmiczne” oraz “Ziarno prawdy”.

Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Lucyfer
Oryginalny tytuł Lucifer
Ocena TMDb 8.2 2,234 głosy
First air date Jan. 25, 2016
Last air date May. 08, 2019
Seasons 4
Odcinki 67
Average Duration 45 minutes
Udostępnienia4

Mogą Ci się spodobać

Mr. Robot
Czarownice z East Endu (Witches of East End)
Blindspot: Mapa zbrodni
Star Trek: Discovery
Constantine
Gotham
The Following
The Frankenstein Chronicles
Helix
Stalker
Czarna lista
Backstrom