Ten film obejrzało 13 071 osoby. Wyszukaj film teraz.

Constantine

Constantine

Oct. 24, 2014
Twoja ocena: 0
7.5 4 głosy

Creator

Obsada

Matt Ryan isJohn Constantine
John Constantine
Charles Halford isChas Chandler
Chas Chandler

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Constantine online?

Amerykański serial fantastyczny Constantine został oparty na podstawie serii komiksów “Hellblazer”. Emisja 13 odcinków odbyła się przez stację NBC od 24 października 2014 roku do 13 lutego 2015 roku. Główną rolę J. Constantine’a odegrał Matt Ryan, który jest także znany z produkcji, takich jak “Arrow” czy “Legends of Tomorrow”. John Constantine to mistrz okultyzmu, który chronił ludzi przed nadprzyrodzonymi niebezpiecznymi zjawiskami oraz demonami. Pomimo iż w przeszłości sam zmagał się z kryzysem wiary i grzechami.

Cały serial Constantine s01e01 – co się wydarzy?

Pierwszy epizod serialu Constantine to trzymające w napięciu wydarzenia z udziałem Johna. Już na samym jego początku Constantine zostaje skazany na wieczne potępienie ze względu na nieudany egzorcyzm dziewczynki, która podczas niego zginęła z rąk demona. W szpitalu psychiatrycznym egzorcysta poprzez ostrzeżenie odkrywa nieświadomą zagrożenia Liv Aberdine, której następnie daje amulet należący do jej ojca. Poprzez amulet może ona zobaczyć coś, czego inne osoby nie mogą zobaczyć. W ostatniej części Constantine s01e01 John identyfikuje demona, który czekał w ukryciu na dziewczynę. Przy pomocy Ritchie’go Simpsona udaje się odesłać go do piekła, czyli miejsca, z którego przybył.

Constantine cda – czego się spodziewać w kolejnych odcinkach?

W kolejnych epizodach Constantine cda również nie zabraknie wielu intrygujących sytuacji, a także wydarzeń wywołujących dreszczyk emocji u widza. Constantine odwiedzi kopalnię, w której ginie kilka pracowników i nadzorców w bardzo dziwnych i niewyjaśnionych okolicznościach. Egzorcysta rozpoznaje z reguły niegroźne duchy zmarłych górników, które tym razem zostały przez kogoś wezwane, aby zabijać. Natomiast w Chicago John będzie poszukiwać płyty, na której został nagrany głos diabła wzywającego muzyka do piekła. W tej serii także będą badane różne mroczne sprawy m.in. morderstwo w rodzinie.

Constantine online dostępny na Netflix?

W grudniu 2019 roku Netflix dokonał olbrzymiej aktualizacji biblioteki. Zostało usuniętych ponad 60 filmów i seriali m.in.: “Annabell” – cały film na https://multifilmy.pl/filmy/annabelle-wraca-do-domu/ i “Maska”. Niestety, od tego czasu nie obejrzymy Constantine online na platformie Netflix.

Masz więcej czasu? Sprawdź pozostałe darmowe filmy online.

Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Oryginalny tytuł Constantine
Ocena TMDb 7.6 391 głosy
First air date Oct. 24, 2014
Last air date Feb. 13, 2015
Seasons 1
Odcinki 13
Average Duration 60 minutes
Udostępnienia6

Mogą Ci się spodobać

Lucyfer
Helix
State of Affairs
Fear the Walking Dead
Czarownice z East Endu (Witches of East End)
Battle Creek (oglądaj online)
Zemsta (Revenge) 2011-2015
Allegiance
Ray Donovan
Colony
Stalker
Gotham