Ten film obejrzało 17 062 osoby. Wyszukaj film teraz.

Colony

Colony

Jan. 14, 2016
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Creator

Obsada

Josh Holloway isWill Bowman
Will Bowman
Tory Kittles isBroussard
Broussard
Peter Jacobson isProxy Snyder
Proxy Snyder
Alex Neustaedter isBram Bowman
Bram Bowman
Isabella Crovetti isGracie Bowman
Gracie Bowman
Peyton List isAmy Leonard
Amy Leonard

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Colony online? Netflix.

Colony to amerykański serial dramatyczny i science fiction stworzony przez Carltona Cuse’a oraz Ryana Condala. Produkcja serialu zakończyła się po trzech sezonach w lipcu 2018 roku. Fabuła Colony dotyczy wydarzeń w Los Angeles okupowanego przez kosmitów. Głównym bohaterem serialu jest były agent FBI Will Bowman, którego rolę zagrał Josh Holloway – znany też z serialu “Zagubieni”. Will zostaje zmuszony do współpracy z obcymi, dzięki czemu może ochronić swoją rodzinę. Jego głównym zadaniem jest zniszczenie rebelii w amerykańskim mieście. Były agent z żoną Katie muszą zrobić wszystko, żeby odnaleźć zaginionego syna.

Colony – sezon 1

Emisja 10 odcinków pierwszego sezonu serialu Colony odbyła się w 2016 roku. W tej serii Will Bowman musi podjąć ważną decyzję dotyczącą współpracy z kosmitami w celu odzyskania syna. Katie decyduje się, aby dołączyć do Ruchu Oporu. Młodsza siostra Katie – Maddie odnowi znajomość z wysoko postawionym znajomym.

Colony – sezon 2

Premiera sezonu 2. Colony online odbyła się w 2017 roku. Sezon ten liczy aż 13 emocjonujących odcinków. Tym razem Will i Kate będą próbować odzyskać Charliego. W konsekwencji tego wylądują po przeciwnych stronach konfliktu. Will współpracuje z kolaborantami, natomiast jego żona wspiera Ruch Oporu.

Colony – sezon 3

Sezon trzeci jest zakończeniem serialu Colony. Jego premierę mogliśmy zobaczyć w 2018 roku. W tej serii Will i Kate powrócą do normalnego rodzinnego życia po opuszczeniu kolonii. Jednak okazuje się, że takie życie jest o wiele trudniejsze, niż przypuszczali.

Serial Colony na platformie Netflix

Wszystkie sezony serialu Colony online można obejrzeć na jednej z najpopularniejszych platform serialowych i filmowych – Netflix. Znajdziesz tam także wiele innych ciekawych seriali np. “Sex Education” oraz “Dom z papieru”.

Colony
Colony
Colony
Colony
Colony
Colony
Colony
Colony
Oryginalny tytuł Colony
Ocena TMDb 6.8 348 głosy
First air date Jan. 14, 2016
Last air date Jul. 25, 2018
Seasons 3
Odcinki 36
Average Duration 43 minutes
Udostępnienia1

Mogą Ci się spodobać

Allegiance
Czarna lista
Ray Donovan
Masters of Sex
Stalker
Zemsta (Revenge) 2011-2015
Battle Creek (oglądaj online)
Chirurdzy
Billions
The Frankenstein Chronicles
Mr. Robot
Gotham